צ'רני - ציוד וייעוץ לעולם הבאולינג
 
 
 
 
072-2593613
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עדכונים וחדשות

 
 
 
 
 

פרויקט שדרוג מרכז הבאולינג אל חופרה בבית לחם

 
השבוע עבדנו על פרויקט מעניין;
מרכז הבאולינג בעל 4 מסלולים ומסעדה- אל חופרה בבית לחם.

הצלחנו לשמור את כל המערכות הישנות אותן רכש הלקוח על ידי שדרוג מוחלט בעזרת תוספות וכן שדרוג של מערכות הניהול והניקוד. מכונות ה- AMF הוותיקות 82-70 ו- 82-90 ידועות בכל העולם כמכונות אמינות ומהירות ביותר.

כיבדנו את האמינות של המכונות ושידרגנו אותן עם פקדים אלקטרוניים חדשים מהמאה ה-21, עם כבלים חדשים לחלוטין הן לתקשורת והן לאספקת חשמל, תאורת LED החליפה פלורסנטים ישנים.שדרגנו את תיבות הבקרה הקדמיות והאחוריות לכאלו של XLi, להן הוספנו שלט רחוק כדי שהטכנאי יוכל לשלוט בכל חלקי המכונה בזמן שהוא נמצא לידה ועובד עליה!

מחשב דלפק הקבלה הוא ‘Conqueror Model X’ חדיש עם מערכת הפעלה Microsoft 10 PRO ומערכת הניקוד היא המערכת המודולרית BES-X שהיא מערכת הניקוד הנמכרת ביותר בעולם שתוכננה והותאמה לצרכי הלקוח.
כל דבר שהלקוח לא היה צפוי להשתמש הוא לא קיבל... וגם לא שילם עבורו.
אם הוא ישנה את דעתו מאוחר יותר, המערכת היא מודולרית וניתן להזמין ולעדכן תוספות מאוחר יותר עם התפתחות העסק.

בנוסף לערכת חלקי חילוף מורחבת, סיפקנו גם את כדורי באולינג, נעליים חדשות וכמובן ה-פינים AMFlite II, הבחירה של למעלה מ- 90% ממרכזי הבאולינג בעולם (מעל 95% בארה"ב)!
 
 

Highway 66 בישראל

 
חיכינו וחיכינו ובשעה טובה היום הגיע!

הפתיחה הרשמית של באולינג שערי חדרה החדש!
במתחם הבילוי המרווח תוכלו למצוא לא רק 16 מסלולי באולינג, 6 מסלולי מיני באולינג Highway 66, משחקי וידאו, קולנוע תלת מימד, מסעדה ואולם אירועים חדיש.

זה הוא הבאולינג השלישי בישראל שמתחדש במסלולי Highway 66 שצברו פופולאריות בקרב משפחות צעירות והשחקנים הקטנטנים.

בהצלחה לטיבי וכל הצוות!
 
 

 

קצת על ההסטוריה של הבאולינג

 
בעברי העברתי סמינרים שנתיים ברחבי העולם מטעם AMF. כמה מהסמינרים שערכתי התקיימו בלונדון, אנגליה.

ביום הראשון לסמינר נהגתי לספר בקצרה על ההיסטוריה של באולינג ובאותו הערב לקחתי את הקבוצה לארוחת ערב באחד משני המועדונים הנותרים של Skittles clubs שנמצא במרתף פאב ב Hampstead.
המקום פועל כבר כמה מאות שנים!

הפלת הפינים מתבצעת על ידי השלכת דיסק עגול מעץ (המכונה 'Cheese') לעבר הSkittles.

במקום עדיין מתקיימת ליגה וקיימות רשומות של ליגות שבועיות שהתקיימו לפני מאה שנה!

רק פעם אחת הצלחתי לעשות ספייר, סטרייקים נחשבים נדירים ומתרחשים רק פעם או פעמיים בעונת ליגה!
 
 

 

תמיכה טכנית בבאולינג אילת המתחדש

 
כמו תמיד, שמחנו לקפוץ לביקור בבאולינג אילת ולראות את התוצאה הסופית של הבאולינג שהתחדש בתוספת של שלושה מסלולי SPL Select, מחזירי כדורים Harmony ומכונות 90Xli Edge QubicaAMF החדשות.

את ההרכבה ביצע כמובן אריאל אליהו שלנו עם הצוות המוכשר שלו.

שמחנו גם לספק תמיכה טכנית על מערכת הניקוד BES-X החדשה שקיימת עתה בבאולינג אילת, זאת בעקבות קורס הכשרה שעברה קרן, מנהלת השיווק שלנו, ישירות מצוות AMF האיטלקי, על המערכת החדשה.

תמיכה כזו זמינה כעת לכל לקוחותינו בישראל המתחדשים במערכת BES-X ומעוניינים בתמיכה טכנית בעברית כאן בארץ.
 
 

 

באולינג אדומים גוד ליינס שומרים על ההנחיות ומתחדשים בפינים AMFLITE

 
באולינג אדומים גוד ליינס שומרים על ההנחיות ומשחקים בטוח!

שמחנו לבקר בבאולינג המקסים גוד ליינס אשר במישור אדומים ולגלות שם את השלטים ששלחנו לכלל לקוחותינו מפוזרים ברחבי הבאולינג. זאת בנוסף לבקבוקי ג'ל, מגבונים, פרגודי הפרדה ונקיון ייסודי ומדוקדק שמתקיים במקום לאורך היום!

לאחרונה הזמינו הבעלים מלאי חדש של פינים AMFLITE המיוצרים במדינת ניו יורק שבארה"ב ומהווים %80 (!!!) מכלל הפינים בעולם!
ולא בכדי, הפינים של AMFLITE לא רק יפהיפיים, הם מיוצרים מעץ מייפל מובחר, איכותיים, עמידים, מיוצרים בטכניקה ייחודית אשר מביאה לתוצאות טובות יותר במשחק ומאריכה את חיי המסלול של הפינים.

את הפינים של AMFLITE ניתן גם להזמין במגוון צבעים ואפילו עם הדפסת לוגו של מרכז הבאולינג שלכם, ישירות מהיצרן המקורי!
 
 
 
 

צוות ההקמה ובינוי הישראלי שלנו

 
 
צוות ההקמה ובינוי הישראלי שלנו עבר הכשרה מקיפה במטה QubicaAMFWorldwide שבאיטליה, זאת על מנת להביא *מקצועיות מירבית* של מוצרי החברה הבינלאומית ותוצאות לא פחות ממושלמות, כל זאת במחיר מקומי ללא הוצאות מנופחות.

השירות מוצע כיום לכלל מרכזי הבאולינג בישראל שזקוקים לשירותי בניה, שדרוג ותחזוקה. צוות מקומי ישראלי, מקצועי, אכפתי, שלא מעגל פינות. הצוות שלנו זמין בטווח קצר יחסית ואינו תלוי בהשפעות חיצוניות (מי אמר קורונה?).

בראש הצוות עומד אריאל אליהו המקצועי, בעל ידי הזהב שכל פרויקט שעובר תחת ידיו מוכתר בהצטיינות ושביעות רצון של לקוחותינו.

בימים אלו, כפי שניתן לראות בתמונות עומל הצוות המקצועי על השלמת ה-פרויקט- באולינג שערי חדרה החדש. הקמה של 16 מסלולים ועוד 6 מסלולי מיני באולינג.שאפו ענק לכל העוסקים במלאכה בפרויקט זה שעושים זאת עם חיוך ובמקצועיות רבה!
 
 

משדרגים את באולינג אילת

 
פרויקט בימי קורונה - באולינג אילת התחדש!

לאחרונה סיימנו תהליך שדרוג והתקנה בבאולינג אילת - תוספת של עוד שלושה מסלולי SPL Select, מחזירי כדורים יפיפיים מדגם Harmony, מכונות 90Xli Edge של QubicaAMF החדשות והראשונות מסוגן בישראל ומערכת ניקוד BES-X חדישה ומשוכללת על כל 15 המסלולים!

האילתים לא יודעים מה מצפה להם ביום שאחרי... איזה שדרוג!

 
 
 

אל תאמרו עוד - באולינג גן שמואל, מהיום אמרו - באולינג שערי חדרה!

 
בבאולינג שערי חדרה החדש ממשיכים לעבוד במרץ לקראת הפתיחה החגיגית.
בנוסף ל-16 המסלולים שיעברו מהמיקום הקודם לזה החדש יתווספו בהמשך עוד 6 מסלולי מיני באולינג- Highway 66 מה שיהפוך אותו למרכז הבאולינג הגדול בישראל.
באולינג שערי חדרה יהיה מהראשונים בארץ לעבוד עם מערכת ההפעלה החדישה Bes-X המאפשרת להגדיר מחדש את חווית הבאולינג.

 
 

באולינג גן שמואל צועד אל העתיד!

 
באולינג גן שמואל צועד אל העתיד! אנחנו תמיד נרגשים כשמרכזי הבאולינג נעזרים בשרותינו ובמוצרים החדשניים של QubicaAMF לשדרוג המערכות והמתקנים הקיימים.

בימים אלו אנו עובדים על שדרוג וחידוש שכזה בבאולינג גן שמואל בן ה-16 מסלולים.

כחלק מתהליך המודרניזציה שעובר הבאולינג החלפנו את מתקן החזרת הכדורים; לא רק שהמתקנים חדשים, במראה מודרני המשדרג את הנראות הכללית של מרכז הבאולינג, הם גם גבוהים יותר מכל מתקן אחר שראיתם בעבר בארץ ובכך חוסכים משחקן הבאולינג להתכופף בכדי להרים את הכדור! גם יפה וגם פרקטי... רק בבאולינג גן שמואל!

בנוסף, בימים האחרונים סיימנו את ההתקנה של מערכות המיחשוב המתקדמת BES-X שהיא הרבה יותר מ’רק’ תוכנת ניקוד.
לקוחות באולינג גן שמואל יכולים עתה ליהנות ממגוון אפשרויות של משחקים שונים לבחירה במסך התוכנה הממוחשבת, באינטראקציה מלאה עם כל זריקת כדור! האפשרויות כוללות משחקונים קצרים, פשוטים ומהירים המתאימים לכולם ובעיקר לשחקנים הקטנטנים!

אנימציות ‘you toons’ מגניבות ממתינות ללקוחות הבאולינג על המסכים עם המערכת החדישה; השחקנים יכולים אף להעלות תמונות של עצמם וחבריהם מהקבוצה שיופיעו כחלק מהאנימציה על המסך.
ללקוחות החוגגים אירועים מיוחדים כגון ימי הולדת, ניתן להעלות למסך תמונה של בעל השמחה בתוספת של איחולים וברכות, שיקבלו את פני החוגגים בעלייתם למסלול.

עוד יתרון שמרכז באולינג גדול ועמוס כמו גן שמואל יכול להנות ממנו: הלקוחות יכולים לאמוד את מיקומם ברשימת ההמתנה שמופיעה על המסך הגדול במערכת של QubicaAMF BES-X Waitlist, במהלך ההמתנה למסלול הלקוח יכול להמתין בשלווה באזור המסעדה והבר בזמן שהוא נהנה מארוחה טובה.

בימים אלו ממש אנו עובדים על שדרוג נוסף - המדהים והמרשים ביותר בבאולינג גן שמואל, The QubicaAMF CenterPunch lighting system , עדכונים נוספים יעלו בנושא בקרוב, יש למה לצפות כי כידוע... QubicaAMF Making Bowling Amazing !
 
 

פארק השעשועים My Baby ירכא

 

עבודות ההתקנה החלו!
בימים אלו אנו מתקינים 10 מסלולי באולינג ב'טרמינל 2', הבניין החדש והחדשני במתחם My Baby ירכא.
המתחם הייחודי יצויד במערכת QubicaAMF's BES-X system ויהיה הראשון להציע מגוון רחב של משחקי באולינג שונים לבחירת הלקוח.
הבאולינג בירכא יהיה הראשון במזרח התיכון ואף בין מרכזי הבאולינג הראשונים בעולם שיצויד במערכת החדשנית והייחודית HyperBowling.

 
 

צפו בסרטון הסבר קצר על הייפר באולינג

 
 
 
 

מיני באולינג

 

לראשונה בישראל, משפחות עם פעוטות וילדים קטנטנים יכולות ליהנות ממשחק באולינג משותף לכללל המשפחה במתחמי המיני באולינג!
מתחמי המיני באולינג הפכו לפופולאריים בשנים האחרונות בדיוק מהסיבה הזו שהם כך כל נגישים ומתאימים לכולם!
מסלולי המיני באולינג של חברת QubicaAMF מסוג 'Highway 66' הינם בגודל של חצי ממסלול רגיל מה שמאפשר לבעל העסק לשלבם בשטחים קטנים יותר והופך אותם לנגישים יותר.
חווית המשחק מותאמת ומונגשת לשחקנים הקטנטנים עם משחק פשוט וקל יותר להבנה וכדורים קטנים ללא חורים שמתאימים לידיים קטנות, במשקל קל ואחיד.
מאחר והחוויה כולה מותאמת לשחקנים הצעירים, היא הפכה גם מאוד פופולארית כפעילות למסיבות וימי הולדת לילדי הגנים והכיתות הנמוכות (א-ג).
מערכת QubicaAMF מסוג 'Highway 66' ניתנת להפעלה בשליטה מלאה של איזור הקבלה, קבלת קהל כמקובל במרכזי הבאולינג ה'רגילים'. אולם היא גם כל כך קלה להפעלה שניתן להגדיר אותה להפעלה עצמאית על ידי הלקוח בעזרת מטבע, אסימון ואפילו כרטיס מגנטי, מה שיכול לחסוך בהוצאות כוח אדם, תפעול וכו'.
אגב חיסכון, מערכת המיני באולינג זולה בהרבה לרכישה, התקנה ותפעול מאשר מערכות הבאולינג הרגילות מה שהופך אותה לנגישה וברת השגה לבעלי עסקים רבים.
QubicaAMF היא החברה המובילה והמתקדמת ביותר בעולם לציוד באולינג וכיום היא גם המשווקת מספר אחת בעולם בתחום המיני באולינג.
מערכת ה 'Highway 66' מותקנת כיום במספר מתחמים מהמובילים בארץ, בינהם במתחם המוביל בתחומו 'My Baby – Kids Airport' בירכא שעתיד להפוך בקרוב לאחד ממתחמי הפנאי פנים לילדים מהגדולים ביותר בעולם!
כמו כן ניתן למצוא אותה בסניפים של רשת מתחמי הבאולינג המובילה בישראל 'ארבל' בבאר שבע ו'פלנט באולינג' בראשון לציון.

רוצים לשמוע עוד?
צרו עימנו קשר עוד היום בטלפון 053-4937468

 
 
צפו בסרטון הסבר על המיני באולינג
 
 
 
 
 
 

אולם באולינג פרטי אצלך בבית!

 

בעל הבית של הבאולינג בתמונה לא צריך ללכת רחוק מדי כדי לשחק משחק באולינג ובטוח שלא תהיה לו בעיית חניה!

בשקט בשקט כבר כמה חודשים אנחנו עובדים על מרכז באולינג פרטי וייחודי בבית במרכז הארץ.
בימים אלו אנחנו לקראת סיום ובפינישים האחרונים לקראת הגשמת חלום לבעלים המאושר.

"מאורת הגברים" הזו שכוללת המון פינוקים כפי שניתן לראות בתמונה, מצויידת עכשיו גם בשני מסלולי באולינג קלאסיים של QubicaAMF מסוג High friction SPL, מכונת פינים , fast action 82-90XKi, מחזיר כדורים מסוג Ultra safe Harmony, ותוכנת הניקוד החדישה של QubicaAMF

מברוק לבעלים המאושר, שתזכה להמון רגעים שמחים ומאושרים במרכז הבאולינג הפרטי שלך!